Jesteśmy wiodącym i dynamicznie rozwijającym się producentem mebli tapicerowanych wyłącznie z polskim kapitałem. Swoje wyroby w niemal całości przeznaczamy na wymagające rynki krajów Unii Europejskiej.

Siłą naszej firmy jest zespół ponad 1300 wysoko wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MISTRZ WYDZIAŁU PRODUKCJI KOMPONENTÓW METALOWYCH

Miejsce pracy: Dobre Miasto

Główne zadania:

  • koordynowanie pracy zespołu pracowników,
  • motywowanie i rozwijanie kompetencji zespołu,
  • realizacja założonego planu produkcyjnego,
  • zwiększanie poziomu efektywności i jakości pracy,
  • tworzenie harmonogramów pracy podległego wydziału,
  • dbanie o park maszynowy w zakresie bezawaryjnej realizacji zadań oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem w środowisku produkcyjnym,
  • predyspozycje do efektywnego kierowania zespołem (motywowanie, umiejętność delegowania zadań, skuteczna komunikacja, zarządzanie czasem),
  • wysokie umiejętności interpersonalne przy pracy w zespole.
  • preferowane cechy: dynamizm, inicjatywa, entuzjazm, efektywność, przedsiębiorczość,
  • podstawowa znajomość technologii cięcia, skrawania, spawania metali,
  • podstawowa znajomość metod i narzędzi pomiarowych stosowanych w produkcji komponentów metalowych,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne – kierunkowe – mile widziane z zakresu zarządzania i inżynierii produkcji, mechaniki budowy maszyn.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • bardzo dobre warunki pracy przy nowoczesnej technologii,
  • gwarancję wdrożenia w zakres obowiązków,
  • pakiet benefitów: socjalny, medyczny, sportowo-rekreacyjny.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji z klauzulą o ochronie danych osobowych klikając w przycisk

Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *