Zrównoważony rozwój

OPTYMALIZACJA PRODUKCJI

DFM stale inwestuje w swój rozwój. Zakupuje nowe maszyny, stosuje najnowocześniejsze technologie nie tylko po to, by więcej sprzedawać, ale przede wszystkim po to, by optymalizować procesy produkcji, oszczędzać energię a przy tym mniej szkodzić środowisku.

DFM__0706
ProntoSmallIMG_5307

DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO

DFM prowadzi politykę racjonalnego wykorzystania surowców. Stara się w pełni wykorzystać materiały w procesie produkcji, aby ograniczyć ilość powstawania odpadów. Posiada własną kotłownię, która ogrzewa budynki firmy, a przy tym niweluje niewykorzystane pozostałości produkcyjne praktycznie do zera.

JAKOŚĆ PRODUKTU

DFM dba o to by pozyskane surowce pochodziły tylko ze sprawdzonych, pewnych źródeł. Spełniały najwyższe normy i posiadały odpowiednie certyfikaty. Taka polityka zapewnia powtarzalność w procesie produkcji, a przy tym tworzony produkt spełnia najwyższe wymagania jakościowe i ekologiczne.

DFM__0082
DFM_215112

ŚWIADOMOŚĆ EKOLOGII

Wszystkie działy w firmie DFM doskonale rozumieją fakt wpływu ich działania na środowisko. W swojej pracy dążą do zmniejszenia szkodliwego działania na przyrodę poprzez minimalizację zużycia papieru do druku, wielokrotne wykorzystanie opakowań, oszczędność światła i prądu oraz segregację śmieci.  Poprzez takie jednostkowe działanie cała firma jest przyjazna dla otoczenia, w którym się znajduje.

ZA TYM WSZYSTKIM STOI CZŁOWIEK

DFM stale się rozwija. Osiąga sukcesy na światowych rynkach. To wszystko jest zasługą ludzi, którzy tu pracują. Bez ich wsparcia i rzetelnej pracy spółka nie byłaby tu gdzie jest teraz. Mając tą świadomość DFM prowadzi wiele działań podnoszących kwalifikację i rozwój swoich pracowników.  Buduje poczucie stabilności  i pewności pracy poprzez dbanie o ich potrzeby. Oferuje ubezpieczenie medyczne i pakiety multi sport. Tworzy stanowiska z zachowaniem szczególnej uwagi na komfort, bezpieczeństwo i higienę pracy.

DFM_214478
DFM_214424

KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA

To klucz do efektywnego działania przedsiębiorstwa. DFM korzysta z indywidualnie zaprojektowanego, zintegrowanego systemu informatycznego, dzięki któremu jest w stanie z jednego stanowiska sterować całym procesem produkcyjnym. Takie rozwiązanie sprawia, że komunikacja między poszczególnymi wydziałami jest przejrzysta i zrozumiała, przez to praca jest bardziej wydajna, a firma może się rozwijać.

CERTYFIKAT GOLDEN M

Certyfikat Golden M jest nadawany przez niemieckie Stowarzyszenie Deutsche Gütegemeinschaft Möbel – DGM, który odgrywa ważną rolę jako Stowarzyszenie Jakości RAL – ochrona jakości mebli i zwiększenie ochrony konsumentów.  Przyznawany jest produktom o wyższej niż przeciętna jakości – zarówno pod względem ochrony środowiska, jak i zdrowia użytkownika. Ten znak potwierdza, że meble DFM: gwarantują bezpieczeństwo, mają wysoką jakość, nie narażają zdrowia użytkownika i są przyjazne dla środowiska.

certyfikat Golden M, DFM najwyższa jakość mebli