AKTUALNOŚCI

Targi IMM Kolonia

TARGI IMM KOLONIA JUŻ ZA NAMI

Mnóstwo spotkań, ciekawe kontakty i rewelacyjna sprzedaż. Tak w kilku słowach można opisać udział firmy DFM na największych targach meblarskich w Europie.

W dniach 13-19 stycznia zaprezentowaliśmy naszą najnowszą kolekcję mebli wypoczynkowych. Pokazaliśmy nowoczesny design połączony z niesamowitym komfortem oraz najwyższą jakością wykonania. Wielkim sukcesem okazały się meble utkane z butelek. Czyli nasza odpowiedź na wszechobecny problem zanieczyszczania świata tonami plastiku. Proponujemy klientom tapicerkę stworzoną w 100% z przetworzonych butelek PET. Tkanina nie różni się od tradycyjnych materiałów obiciowych w wyglądzie, dotyku i trwałości, a zastosowanie przetworzonego PET w produkcji przędzy zmniejsza wpływ na środowisko poprzez mniejsze zużycia energii nawet o 70%, to również mniejsze zużycie wody – o 86% i znacznie niższa emisja CO2 – o 76%. (dane z badań GRS).  Jesteśmy bardzo dumni z tego projektu, bo mamy świadomość jak ważne jest dbanie o środowisko. A fakt jak olbrzymim zainteresowaniem cieszyła się zaprezentowana przez nas szeroka paleta tkanin „utkanych z butelek” (woven bottles) potwierdza, że nasi klienci również nie są obojętni wobec tego problemu.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska oraz bardzo miłe opinie dotyczące mebli. Cieszymy się, że mogliśmy się z Wami spotkać i do zobaczenia na przyszłorocznych targach, które już 18-24.01.2021.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KOLONII

 

Drodzy Państwo,

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów IMM Kolonia w dniach 13-19 stycznia 2020. Czekamy na was w Hali 10.2, Korytarz O, Stoisko 030. Mamy nadzieję, że się spotkamy. Do zobaczenia!

FIRMA DFM ZWYCIĘZCĄ  W PRESTIŻOWYM KONKURSIE EUROPEAN BUSINESS AWARD 2019

Ponad 120 000 firm z 33 krajów zakwalifikowanych do pierwszego etapu. 2753 firm wybranych na listę „Ones to Watch” (doskonałości biznesowych) – drugi etap. Aż w końcu po burzliwych obradach niezależnych sędziów, w tym liderów biznesu, polityków i naukowców otrzymaliśmy tytuł Biznes roku 2019 dla firm o obrotach 26-150 mln €.  

A tak o nas mówi dyrektor generalny European Business Awards, Adrian Tripp: DFM  jest wybitnym liderem w swojej dziedzinie. Wykazuje się wielką innowacyjnością, etyką i sukcesem. Jest jedną z najlepszych firm w Europie. 

Konkurs, którego celem jest wspieranie rozwoju silniejszych i odnoszących większe sukcesy społeczności biznesowych w całej Europie organizowany był już po raz dwunasty. Cieszymy się, że braliśmy udział w tak prestiżowym konkursie i mogliśmy udowodnić, że jesteśmy mocną i solidną polską firmą.

GOLDEN M – POTWIERDZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ MEBLI PRODUKOWANYCH W DFM

 

Certyfikat Golden M jest nadawany przez niemieckie Stowarzyszenie Deutsche Gütegemeinschaft Möbel – DGM, który odgrywa ważną rolę jako Stowarzyszenie Jakości RAL – ochrona jakości mebli i zwiększenie ochrony konsumentów.  Przyznawany jest produktom o wyższej niż przeciętna jakości – zarówno pod względem ochrony środowiska, jak i zdrowia użytkownika. Kryteria nadawania znaku są bardzo rygorystyczne i tylko  nieliczne firmy mogą poszczycić się znakiem Golden M.

W tym roku, po testach, licznych badaniach jakościowych, funkcjonalności i wytrzymałości mebli oraz kilku audytach otrzymaliśmy certyfikat  najwyższej wagi. Jest to uwieńczenie naszej ciężkiej pracy nad dążeniem do zachowania najlepszej jakości we wszystkich etapach tworzenia produktu. Ten znak potwierdza, że nasze meble: gwarantują bezpieczeństwo, mają wysoką jakość, nie narażają zdrowia użytkownika i są przyjazne dla środowiska. Nasze meble są na Golden M!

Certyfikat meblarstwa Golden M
meble tapicerowane, producent, sofy, kanapy

MEBLE TWORZONE Z PASJĄ

Tak opisują nas niemieckie media na łamach czasopisma Möbelmarkt. Ponadto zaliczają nas do najnowocześniejszych zakładów w Europie, gdyż posiadamy wyposażenie najnowszej technologii.  Dzięki procesom produkcyjnym opartym na zasadzie Lean Production w kombinacji z przemysłem 4.0. jesteśmy solidnym i pewnym partnerem oraz producentem o najwyższym standardzie swoich wyrobów.  Dzięki pasji do tworzenia mebli z naszych rąk wychodzą produkty o innowacyjnym designie doskonale dopasowane do światowych trendów i oczekiwań klientów.

WYRÓŻNIENIE HONOROWE STANDOUT. IMM COLOGNE 2019

 

Po targach w Kolonii otrzymaliśmy wyróżnienie honorowe w konkursie na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Plebiscyt miał na celu promocję polskich firm, które wyróżniają się na największych imprezach targowych w kraju i na świecie. Został przeprowadzony już po raz 67. przez portal Exspace.pl.   Bardzo się cieszymy z wyróżnienia i jest nam miło, że nasze stoisko podobało się wielu zwiedzającym.

IMM Cologne, targi
Giba volleyball

MISTRZ OLIMPIJSKI W DFM

W naszych skromnych, firmowych progach gościliśmy byłego siatkarza reprezentacji Brazylii Gilberto Amauri de Godoy Filho zwanego przez wszystkich Giba.

W ciągu kilkugodzinnej wizyty pokazaliśmy naszemu gościowi zakład produkcyjny w Dobrym Mieście.  Przeszliśmy poszczególne działy, aby zaprezentować specyfikę pracy w branży meblarskiej. Mieliśmy też trochę czasu na rozmowy i spotkania z pracownikami.

Giba był pod wrażeniem wielkości zakładu. Jego profesjonalnego wyposażenia oraz bardzo przyjaznej atmosfery w całej firmie. Na pamiątkę otrzymaliśmy piłki z jego podpisem.

Zobacz również na FB

W KOLONII PREZENTOWALIŚMY NASZE NOWOŚCI

Na jednych z największych targów meblarskich, które miały miejsce w Kolonii w dniach 14-19.01.2019 pokazaliśmy nasze najnowsze wzory i kolekcje mebli tapicerowanych. Zwiedzający mieli świetną okazję na poznanie nas, a przede wszystkim funkcji, piękna i wygody naszych mebli.

Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Cieszymy się bardzo, że nasze meble wzbudzały tak wielkie zainteresowanie. Było nam miło usłyszeć od zwiedzających mnóstwo pozytywnych opinii na temat naszych foteli z funkcją relaks oraz wiele pochlebnych słów odnośnie świetnego designu i wysokiej jakości wykonania wszystkich mebli tapicerowanych.  Mamy nadzieję, że nasze produkty na stałe zagoszczą w Państwa sercach i oczywiście w domach.

Do zobaczenia na kolejnych targach w 2020 roku, gdzie będziemy czekać z nową ofertą przygotowaną specjalnie dla Was!

imm cologne

DFM NA TARGACH IMM W KOLONII

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów IMM w Kolonii w dniach 14-20.01.2019.  Czekamy na was w Hali 10.2, Stoisko 030.

DO ZOBACZENIA!

DFM WŚRÓD FIRM WYRÓŻNIONYCH PRZEZ GIEŁDĘ PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH W LONDYNIE

„1000 to inspire Europe” to prestiżowy raport opublikowany przez londyńską giełdę. Zawiera zestawienie małych i średnich firm zarejestrowanych w Unii Europejskiej, które rozwijają się najdynamiczniej i na tle swojej branży wyróżniają się pozytywnymi wynikami finansowymi. Są to firmy, które mają znaczący wpływ na przyszły wzrost gospodarczy, są innowacyjne i tworzą na swoim rynku nowe miejsca pracy.  W raporcie wyróżniono 30 firm z Polski w tym także DFM Sp. z o o. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie 1000 najdynamiczniej i najszybciej rozwijających się firm w Europie. Na pewno nie spoczniemy na laurach i nadal będziemy się rozwijać. W planach mamy jeszcze wiele inwestycji i ciekawych pomysłów na nasz biznes.

nagroda, giełda papierów wartościowych. producent mebli tapicerowanych