O nas

Firma DFM_dron

O NAS

DFM Sp. z o.o. to profesjonalny producent mebli tapicerowanych, wyłącznie z polskim kapitałem, z siedzibą w Dobrym Mieście k. Olsztyna. Od 2001 roku  sprzedaje z sukcesem najwyższej jakości meble na rynki:  Beneluxu, Skandynawii, Niemiec, Szwajcarii, Austrii oraz Stanów Zjednoczonych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu tworzy meble idealnie dostosowane do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Właścicielem i Prezesem spółki jest Roman Dariusz Kołakowski.

PRODUKCJA

Meble tworzymy w trzech zakładach produkcyjnych:

    • Dobre Miasto, zakład produkcyjny o pow.  ponad 60.000 m2
    • Olsztyn, zakład produkcyjny o powierzchni ponad 6.000 m2
    • Reszel, zakład produkcyjny o powierzchni ponad 6.000 m2

Taki podział umożliwia optymalizację procesu produkcyjnego poprzez ścisłe rozdzielenie funkcji zakładów. Specjalizacja poszczególnych fabryk pozwala na tworzenie mebli skierowanych do wielu różnych odbiorców. Profil produkcji obejmuje szeroki asortyment taki jak: reprezentacyjne meble do salonu, praktyczne tapicerowane meble rozkładane oraz wygodne meble wypoczynkowe.

IMG_5285Small
IMG_5376

INWESTYCJE I ROZWÓJ FIRMY

W ostatnich kilku latach spółka przeszła olbrzymie zmiany organizacyjne. Została powiększona powierzchnia zakładu. Zoptymalizowano proces produkcyjny. Zakupiono najnowocześniejsze linie produkcyjne, w tym profesjonalne cuttery do tkanin i skór. Uruchomiono własną stolarnię elementów drewnianych. Wprowadzone nowoczesne urządzenia pozwalają na utrzymanie bardzo wysokiej wydajności oraz jakości oferowanych produktów. Ponadto dokonane inwestycje sprawiły, że Spółka stała się, w rozumieniu ściśle produkcyjnym,  samodzielna i samowystarczalna.

 PRACA Z LUDŹMI I DLA LUDZI

Żadna, nawet najbardziej nowoczesna maszyna nie jest w stanie zastąpić najważniejszego czynnika w firmie jakim są ludzie. Pracownicy firmy to wykształceni specjaliści z dużym doświadczeniem w swojej branży. To osoby znające potrzeby klientów oraz doskonale dopasowujące produkt do ich oczekiwań. Zadowolenie klienta stawiane jest tu na najwyższym szczeblu w strategii firmy.

ProntoIMG_5419SmallPronto
SmallProntoIMG_9431

PRODUKCJA Z PASJĄ

W DFM każdy, nawet najdrobniejszy element mebla wykonywany jest z wielką starannością i pietyzmem. Wszyscy biorący udział w procesie produkcji mają przekonanie, że ich praca jest bardzo ważna, bo tworzą meble o najwyższym standardzie, które mają służyć nabywcom na lata. Takie podejście sprawia, że wszystkie materiały, które są wykorzystywane w produkcji pochodzą tylko od renomowanych dostawców. Szeroka paleta sprowadzonych tkanin i skór pozwala na stworzenie produktu, który jest prawdziwą perełką w ofercie sprzedaży.

SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA

Tworząc nasze meble wkładamy wiele wysiłku a przede wszystkim wiele serca, aby oferowane przez nas modele spełniały najwyższe oczekiwania użytkowników. Nasz trud i poświęcenie zostało niejednokrotnie nagrodzone. Otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród. Wśród nich szczególnie dla nas ważna, nadana wyłącznie na podstawie naszych sprawozdań finansowych Diament Forbesa.

2012 – I miejsce w rankingu Diamenty Forbesa w kategorii firm o obrotach 50-250 mln złotych w województwie Warmińsko-Mazurskim i 11 miejsce na ogólnopolskiej liście Diamentów Forbesa.

2013 – I miejsce w rankingu Diamenty Forbesa w kategorii firm o obrotach 50-250 mln złotych w województwie Warmińsko-Mazurskim.

2014 – I miejsce w rankingu Diamenty Forbesa w kategorii firm o obrotach 50-250 mln złotych w województwie Warmińsko-Mazurskim.

Bez tytułu