O NAS – PRACOWNIK TO PRIORYTET

IMG_5485Small

PROFIL FIRMY

 

DFM Spółka z o.o. to firma wyłącznie z polskim kapitałem.

To dynamicznie rozwijający się producent mebli tapicerowanych. Swoje wyroby w niemal w całości przeznacza na wymagające rynki krajów Unii Europejskiej.

Siłą naszej firmy jest zespół ponad 1200 wysoko wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników. 

Oferujemy bardzo dobre warunki pracy, przestronne nowoczesne hale produkcyjne, pomieszczenia socjalne, bezpieczeństwo pracowników w warunkach zatrudnienia, atrakcyjny i motywujący system wynagradzania nastawiony na indywidualne i zbiorowe wyniki.

Produkcję mebli realizujemy w trzech zakładach mieszczących się w Dobrym Mieście, Olsztynie i Reszlu, gdzie zapewniamy pracę na kilkudziesięciu różnorodnych stanowiskach pracy – od produkcji po najwyższą kadrę zarządzającą.

OFERUJEMY:

STABILNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

Oferujemy bezpieczne warunki pracy, pracę na pełny etat oraz umowę o pracę.

ATRAKCYJNĄ I ROZBUDOWANĄ DZIAŁALNOŚĆ SOCJALNĄ

Wspieramy wszystkich pracowników w ramach zgromadzonych środków w programie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Proponujemy różne formy finansowania – są to min. :

  • dofinansowania do wypoczynku pracowników i dzieci; paczki upominkowe dla dzieci trzy razy w roku z okazji: Mikołajek, Zajączka i Dnia Dziecka;
  • fantastyczną w okresie świątecznym zabawę mikołajkową dla dzieci
  • wsparcie finansowe dla najbardziej potrzebujących pracowników, którzy znaleźli się trudnej dla nich sytuacji;
  • niskooprocentowane pożyczki na remont czy zakup domu/mieszkania.
Babo Natale

PAKIET SPORTOWY

Wiemy jak ważna jest kondycja fizyczna i dobre samopoczucie, dlatego wspieramy pracowników aktywnie spędzających czas wolny oferując dostęp do programu aktywności sportowej promujący zdrowy styl życia.

PRYWATNY PROGRAM OPIEKI MEDYCZNEJ

Stawiamy na profilaktykę zdrowia, dlatego oferujemy pracownikom i ich rodzinom nowatorski pakiet medyczny. Chcemy naszym pracownikom dać możliwość szybkiego zbadania stanu zdrowia i podjęcia ewentualnej pomocy medycznej bez oczekiwania w wielomiesięcznych kolejkach. Program opieki medycznej zapewnia szybki dostęp do lekarzy specjalistów i wszelkich badań diagnostycznych.

GRUPOWE UBEZPIECZENIE NA PREFERENCYJNCYH WARUNKACH

Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z objęcia programem ubezpieczenia grupowego, w którym mieści się pomoc finansowa w życiowych trudnych sprawach takich jak choroba czy szpital.

NOWOCZESNE OTOCZENIE

Gwarantujemy pracę w nowoczesnym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii, maszyn i urządzeń jak również wykorzystujemy swoje innowatorskie rozwiązania informatyczne zarówno w pracy administracyjno-biurowej jak i pracy na halach produkcyjnych. Stale dokładamy starań, aby zachować pełną ergonomię pracy.

PRACOWNICZĄ DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNĄ

Nasi pracownicy to ludzie o dobrych i wrażliwych sercach. Pokazała to ostatnia wspólna akcja „Pomoc dla schronisk”. Dzięki udostępnionym materiałom i wspólnym zaangażowaniu pracownicy uszyli  ponad 290 poduszek dla zwierzaków ze schronisk.

kolażPsy
sp

DOBRĄ ATMOSFERĘ PRACY

TAK, dobra atmosfera pracy to efekt zgranego zespołu pracowników.

WSPARCIE I ROZWIJANIE PASJII I ZAINTERESOWAŃ

Wśród naszych pracowników znajdują się osoby o najróżnorodniejszych zainteresowaniach i pasjach. W szczególności mamy czempionów w triatlonie, grze w piłkę ręczną czy siatkówkę. Staramy się pomagać w ich rozwoju osobistym i jesteśmy otwarci na każdą inicjatywę.