Szukamy

 

SZUKAMY:

Chcesz pracować w firmie z polskim kapitałem? – w dużym i nowoczesnym zakładzie? – Marzysz o pracy, która pozwoli Ci realizować zawodowe aspiracje? –Stawiasz na rozwój i sukces?

Bądź częścią naszego zespołu – właśnie takich ludzi szukamy !!!

 

W naszej firmie zapewniamy pracę na kilkudziesięciu różnorodnych stanowiskach pracy. Stale poszukujemy wykwalifikowanych pracowników, jednakże w dobie zmieniającego się rynku pracy dbamy o dopływ nowych, kreatywnych pracowników, których możemy odpowiednio wyszkolić do pracy. Nie muszą to być wyłącznie pracownicy z doświadczeniem w produkcji mebli tapicerowanych. Pracownicy bez takiego doświadczenia także mogą znaleźć zatrudnienie  w naszych  zakładach.

 

Chcemy, żeby pracownicy u nas sami znaleźli przepis na swój zawodowy sukces.  Bardzo ważne jest dla nas, aby każdy mógł realizować się w pracy, znalazł dla siebie jak najlepsze miejsce i czerpał z tego radość. Chętnie przyjmujemy do pracy osoby, które chcą związać swoją przyszłość z naszym regionem, Olsztynem, Reszlem, Dobrym Miastem i okolicami, osoby, które chcą pracować w czystym, ekologicznym środowisku pracy, produkując wyroby o wysokiej jakości i estetyce.

 

Jednym z naszych podstawowych celów jest to, by pracownicy mieli poczucie, że są darzeni zaufaniem i uznaniem, ponieważ to ambicja i zaangażowanie daje gwarancję pracy w naszej Firmie. Bardzo cenione są dziś wiedza, umiejętności, kompetencje i innowacyjne pomysły, które umożliwiają rozwój przedsiębiorstwa. Przechodzenie przez wiele stanowisk pracy powoduje, że doświadczenie rośnie i zwiększają się kompetencje pracownika.

Również długotrwałe zatrudnienie na tym samym stanowisku rozwija umiejętności w danej specjalizacji. Dlatego też bierzemy pod uwagę zarówno profil, charakter obejmowanego stanowiska jak i indywidualne predyspozycje i cechy osobowe pracownika, a przede wszystkim zdolność do uczenia się. Takim przykładem jest stanowisko Tapicera, który nabywając doświadczenie w swoim zawodzie może być Specjalistą w tworzeniu nowych modeli w Dziale Rozwoju Produktu, Kontrolerem Jakości  a nawet Mistrzem w szczeblach kadry średniego nadzoru w produkcji  mebli tapicerowanych.

Jeśli już wiesz, że Twoje miejsce pracy jest w Spółce DFM 

złóż aplikacje.

ZAPRASZAMY !!!