Aktualne oferty pracy

Aktualnie poszukujemy pracowników

Jesteśmy wiodącym i dynamicznie rozwijającym się producentem mebli tapicerowanych wyłącznie z polskim kapitałem. Swoje wyroby w niemal całości przeznaczamy na wymagające rynki krajów Unii Europejskiej. Siłą naszej Spółki jest zespół ponad 1200 pracowników.

Jesteśmy wiodącym i dynamicznie rozwijającym się producentem mebli tapicerowanych wyłącznie z polskim kapitałem. Swoje wyroby w niemal całości przeznaczamy na wymagające rynki krajów Unii Europejskiej. Siłą naszej firmy jest zespół ponad 1200 wysoko wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników.

SPECJALISTA

DS. OBSŁUGI KLIENTA ZAGRANICZNEGO

 Miejsce pracy: Dobre Miasto

Stanowisko podlega Kierownikowi Działu Handlowego

Podstawowe  zadania stanowiska:

Zapewnienie bieżącej obsługi klienta zagranicznego zgodnie z obowiązującymi standardami, a w szczególności:

  • wprowadzanie zamówień i innych danych do systemu informatycznego,
  • bieżąca obsługa klientów w zakresie monitorowania realizacji zamówień,
  • odpowiadanie na mail’e, zapytania telefoniczne klientów,
  • analizowanie sprzedaży obsługiwanego rynku,
  • udział w obsłudze targów branżowych.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego – warunek konieczny,
  • wykształcenie – preferowane wyższe,
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office.

Poszukujemy osób:

  • pracowitych, konsekwentnych, asertywnych, dokładnych,
  • świadomych odpowiedzialności za wykonywana pracę,
  • zorientowanych w pracy na wynik i klienta,
  • zaangażowanych w wykonywaną pracę,
  • umiejących pracować w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • dla ambitnych możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • pakiet benefitów: socjalny, medyczny, sportowo-rekreacyjny.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie

aplikacji z klauzulą o ochronie danych osobowych

klikając w przycisk

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA – INFORMATYK

Główne zadania:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za rozwijanie systemu informatycznego wspomagającego zarządzaniem przedsiębiorstwem, a w szczególności :

  • współpracy z działami wewnętrznymi firmy oraz klientami zewnętrznymi podczas analizy wymagań,
  • projektowaniu i implementacji nowych rozwiązań oraz konserwacji i rozbudowy istniejących,
  • współpracy wewnątrz zespołu projektowego oraz z innymi działami firmy.

Kryteria kwalifikacyjne :

  • umiejętność analitycznego myślenia ,
  • znajomość Embarcadero Delphi, lub innego języka obiektowego,
  • umiejętność tworzenia aplikacji klient/serwer,
  • znajomość języka SQL oraz umiejętność optymalizacji zapytań.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne,
  • doświadczenie w systemach klasy MRPII/ERP,
  • znajomość FirebirdSQL ,
  • doświadczenie w dziedzinie realizacji aplikacji bazodanowych,
  • znajomość Html, CSS, JavaScript , PHP,
  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • bardzo dobre warunki pracy przy nowoczesnej technologii,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,