AKTUALNOŚCI

Giba volleyball

MISTRZ OLIMPIJSKI W DFM

W naszych skromnych, firmowych progach gościliśmy byłego siatkarza reprezentacji Brazylii Gilberto Amauri de Godoy Filho zwanego przez wszystkich Giba.

W ciągu kilkugodzinnej wizyty pokazaliśmy naszemu gościowi zakład produkcyjny w Dobrym Mieście.  Przeszliśmy poszczególne działy, aby zaprezentować specyfikę pracy w branży meblarskiej. Mieliśmy też trochę czasu na rozmowy i spotkania z pracownikami.

Giba był pod wrażeniem wielkości zakładu. Jego profesjonalnego wyposażenia oraz bardzo przyjaznej atmosfery w całej firmie. Na pamiątkę otrzymaliśmy piłki z jego podpisem.

Zobacz również na FB

W KOLONII PREZENTOWALIŚMY NASZE NOWOŚCI

Na jednych z największych targów meblarskich, które miały miejsce w Kolonii w dniach 14-19.01.2019 pokazaliśmy nasze najnowsze wzory i kolekcje mebli tapicerowanych. Zwiedzający mieli świetną okazję na poznanie nas, a przede wszystkim funkcji, piękna i wygody naszych mebli.

Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Cieszymy się bardzo, że nasze meble wzbudzały tak wielkie zainteresowanie. Było nam miło usłyszeć od zwiedzających mnóstwo pozytywnych opinii na temat naszych foteli z funkcją relaks oraz wiele pochlebnych słów odnośnie świetnego designu i wysokiej jakości wykonania wszystkich mebli tapicerowanych.  Mamy nadzieję, że nasze produkty na stałe zagoszczą w Państwa sercach i oczywiście w domach.

Do zobaczenia na kolejnych targach w 2020 roku, gdzie będziemy czekać z nową ofertą przygotowaną specjalnie dla Was!

imm cologne

 

DFM NA TARGACH IMM W KOLONII

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów IMM w Kolonii w dniach 14-20.01.2019.  Czekamy na was w Hali 10.2, Stoisko 030.

DO ZOBACZENIA!